Vi jobbar här

Kontaktuppgifter:

Mathias Roos, VD
0454-56 39 51, mathias.roos@kreativum.se

Bengt-Erik Mattisson, administration och ekonomi
0454-56 39 56, bengt-erik.mattisson@kreativum.se

Linda Olsson, verksamhetsutvecklare
0454-56 39 76, linda.olsson@kreativum.se

Sofia Fredholm, ansvarig kommunikation
0454-56 39 68, sofia.fredholm@kreativum.se

Gefran Erhayem, ansvarig reception och butik
0454-56 39 55, gefran.erhayem@kreativum.se

Mia Jönsson, ansvarig café
0454-56 39 58, mia.jonsson@kreativum.se

Ingegerd Åberg, ansvarig skolverksamheten
0454-56 39 62, ingegerd.aberg@kreativum.se

Pehrnilla Stenström, pedagog
0454-56 39 64, pehrnilla.stenstrom@kreativum.se

Eva Eriksson, pedagog
0454-56 39 67, eva.eriksson@kreativum.se

Andreas Holmberg, pedagog
0454-56 39 63, andreas.holmberg@kreativum.se

Kicki Fransson, pedagog
0454-56 39 65, kicki.fransson@kreativum.se

Helena Andersson, publik verksamhet
0454-56 39 66, helena.andersson@kreativum.se

Peter Autio, anläggningsansvarig
0454-56 39 69, peter.autio@kreativum.se

Magnus Karlsson, vaktmästare
0454-56 39 61, magnus.karlsson@kreativum.se

Stefan Gullberg, elektronik
0454-56 39 60, stefan.gullberg@kreativum.se

Café direkt 0454-56 39 57